Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

Obecnie poszukujemy doradców techniczno-handlowych w województwach:
mazowieckie, warmińsko-mazurskie, śląskie, kujawsko-pomorskie, małopolskie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, wielkopolskie.

OPIS STANOWISKA

  • Obsługa klientów firmy
  • Samodzielne aktywne poszukiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
  • Doradztwo techniczne w zakresie fotowoltaiki

WYMAGANIA

  • Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu instalacji fotowoltaicznych i instalacji elektrycznych
  • Wiedza z zakresu pomp ciepła oraz elektromobilności będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność i komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + prowizja)
  • Laptop, telefon, samochód służbowy (na okresie próbnym własne auto)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Własną bazę klientów
  • Wsparcie sprzedaży i telemarketing
  • Dużą swobodę działania
  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie i w pasjonującej branży

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych) na maila biuro@zielonyVOLT.pl z dopiskiem „Przedstawiciel handlowy”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez dotGreen Sp. zo.o. z siedzibą w Warszawie.”

Nasi partnerzy