JAK DZIAŁAMY?

1. DORADZAMY I PRZEDSTAWIAMY OFERTĘ
j1

Każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie. Na podstawie Państwa preferencji oraz przekazanych danych, przedstawiamy najbardziej optymalne rozwiązania – techniczne, jak dobór rodzaju instalacji i sprzętu oraz ekonomiczne, dotyczące wyboru źródła finansowania oraz możliwości uzyskania dodatkowych środków z programów rządowych wspierających rozwój instalacji fotowoltaicznych i szeroko pojętych OZE w Polsce.

2. WYKONUJEMY PROFESJONALNY PROJEKT
j2

Po akceptacji oferty i podpisaniu umowy, specjaliście zielonyVOLT wykonują zinwidualizowany projekt, oparty o bardzo szczegółowe dane dotyczące m.in. obiektu, otaczającej go przestrzeni, warunków pogodowych i preferencji Klienta.

Korzystamy z najnowszych i najlepszych na rynku narzędzi analizy przestrzenej, źródeł danych pogodowych oraz programów służących do profesjonalnego projektowania instalacji fotowoltaicznej – rozmieszczenia modułów, doboru sprzętu, analizy ekonomicznej opłacalności inwestycji.

3. MONTUJEMY
j3

Po zaakceptowaniu projektu przez Klienta i omówieniu szczegółów, przystępujemy do montażu w najbardziej dogodnym dla Państwa terminie. Termin ten może być uzależniony od czasu oczekiwania na decyzję dotyczącą dofinansowania, jeżeli o takie dofinansowanie Klient wystąpił.

W standardowych przypadkach montaż zajmuje od jednego do dwóch dni. Instalatorzy zielonyVOLT to starannie dobrany zespół najwyższej klasy specjalistów, z odpowiednim doświadczeniem na rynku polskim oraz zagranicznym.

4. ZAPEWNIAMY MONITORING INSTALACJI ORAZ SERWIS 7/365
j4

Instalacje fotowoltaiczne są niezwykle niezawodne. Dla pełni Państwa komfortu zapewniamy jednak serwis gwarancyjny – przez 7 dni w tygodniu jesteśmy do Państwa dyspozycji. W celu skorzystania z usługi serwisowej, wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń pod +48 792-427-427.

Dodatkowo, za pomocą narzędzi dostarczonych przez naszych Partnerów, na bieżąco monitorujemy wszystkie wykonane przez nas instalacje pod kątem ewentualnych, nawet najmniejszych, nieprawidłowości.

Jako jedyni w Polsce posiadamy takżę platformę pozwalającą Państwu bezpośrednio z poziomu naszej strony internetowej oraz w czasie rzeczywistym obserwować uzysk i parametry pracy Państwa instalacji. W tym celu należy się zalogować w zakładce e-monitoring.

Nasi partnerzy